Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přidat titulky k videu

Povedlo se mi stáhnout video z youtube.com do PC, kde ho pomocí flvplayer spustím.Jenže to video není česky.Poraďte mi prosím jak bych musela postupovat, aby se video přehrávalo s titulkami.Předem dík za odpověď.

No prvně je potřeba ty titulky mít.Dále by musel tvůj flvplayer umět přehrávat videa+titulky.Třeba VLC player přehraje video(flv)+titulky-stačí mu to nastavit.Ještě jedna možnost je,a to vložit titulky "napevno" do filmu-třeba pomocí Avidemux(ale obecně platí,že se to nedělá).

Ještě než si to tam dal, tak jsem to takyy našla.Pak jsem teda zkusila, ale zase to nešlo, tak jsem se v tom hrabala a když jsem to už vzdyla, tak ta BYLY.Strašně moc ti děkuji za rady:-), který si mi poskytl.Mnohokrát děkuji.:))