Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polity notebook

Ahoj,
vcera se mi povedlo vylit na klavesnici notebooku sklenicku s vinem. Nejprve zhasnul pripojeny monitor, pak v nem zacalo trsoku sycet... Vypnul jsem ho a nechal vyschnout, ale ted uz zapnout nejde. V po se chystam do servisu, jen by me zajimalo, co vse v nem mohlo odejit.
Diky za info.

Kolegovi malej syn vylil do notesu colu, vypnul ho, vsechno vylil, nechal trochu vyschnout a notes pustil. K prekvapeni fungoval, ale na druhe spusteni uz nereagoval :( V praci jsme ho kompletne rozebrali lekarskym lihem nebo benzinem vycistili. Byla to prace cca na 3 hodiny a vysledkem bylo to, ze notes chodi :) Zkus ho nejdriv rozebrat a vycistit, treba budes mit kliku a notes naskoci...

Drzim palce...

Tak uz mam vysledek ze servisniho setreni, odnesla to deska a klavesnice. Cena opravy cca 8000 tis + 2500 prace. Puvodni cena notebooku 19 tis. cca rok stary. Proto se ptam, co byste delali vy? Koupit novy vs. oprava (vymena desky a klavesnice) Diky za nazor.