Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FTP

!POMOC!POMOC! mám problém s FTP když jsem chtěl něco upnout na můj server na IC.cz tak to nejde ono jse to připojí a odpojí a takhle furt dokola,a když jsem chtěl zkusit další mojí stránku na hostuju.cz tak to je ten samej problém a mám AceFTP a zkoušel jsem FileZillu a GoodFTP nevíte co stím nebo jestli to máte taky.

Pokud jsi se zkoušel připojit na jiné FTP servery mimo ic.cz, pak to znamena, že je problem u tebe.
Ke tvé otázce, jestli to máme taky (udu pedpokládat, že tím myslíš problém s FTP), tak odpovídám - já to nemám.
Bohužel nic nepíšeš o tom, jak jsi připojen k internetu.
Nastavil jsi pasivni režim v FTP připojení?