Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čas straveny na netu

Zdavim, nezna nekdo nejaky software, ktery umozni hlidat deti? Myslim to tak, ze bude dany software kontrolovat straveny cas na internetu. Tedy od te doby co pusti prohlizec, nebo od te doby co zacne stahovat nejaka data.

loading...

A na jaku prdel ti je hlidat deti? Ked si nestiahnu to porno u seba tak si ho stiahnu u kamarata. Tak budes mat nad nimi kontrolu este mensiu, ptz. potom cely den vobec nebudu doma :-)
Deti ak maju splnene svoje ulohy apod. tak nech si surfuju kolko chcu, a ked sa ti to nepaci tak ich zober von a nauc hrat futbal apod. Ahaaa ty na nich nemas cas? Tak potom nejaka kontrola problemu za ktory mozes ty sam fakt nie je riesenie.