Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čas straveny na netu

Zdavim, nezna nekdo nejaky software, ktery umozni hlidat deti? Myslim to tak, ze bude dany software kontrolovat straveny cas na internetu. Tedy od te doby co pusti prohlizec, nebo od te doby co zacne stahovat nejaka data.

loading...

Velmi dobre skusenosti mam s Crawler Parental Control-om:

1. je to freeware
2. umoznuje nastavovat cas straveny pri PC pre kazdeho uzivatela zvlast
3. umoznuje nastavovat cas straveny na internete pre kazdeho uzivatela zvlast
4. umoznuje nastavovat presne hodiny na kazdy den zvlast (trebars: Pondelok od 8.00 do 14.00, Utorok od 10.00 do 11.00 atd atd)
5. dokaze kombinovat 3. a 4. bod
6. dokaze ukladat/posielat screenshoty na mail
7. dokaze odsledovat, co sa robilo na PC (a posielat to na mail)
8. ma este mnoho uzitocnych funkcii

Najdolezitejsia je vsak vychova. Bez nej to bude bez ucinku, verte mi. :-)

Jak by to melo vypadat? Jak vypada cas straveny na internetu? Kdyz ma uzivatel otevreny prohlizec a neco cte ( stranky byvaji offline, nic se pri teto cinnosti nestahuje )? Kdyz uzivatel stahuje nejaka data ( pri "prohlizeni" se data stahuji sporadicky )? Kdyz ma pustenou online hru? Nerozumim dotazu.

A co kdyz si dotycny bude jen prohlizet webovou prezentaci na nejakem cd ci offline manualove stranky stazene jako zip z internetu. Ja opravdu nevidim misto, kde logicky merit cas pripojeni. Mozna naprogramovat nejaky jednoduchy skript a v nem natavit timeout, ve kterem kdyz neprobehne kontakt do internetu, tak stopne stopky, ale uzivatel, ktery k tomu sedne na 30 sekund by byl zase timeoutem diskvalifikovan o vic minut. Takzez v linuxu muze byt nastaveno aby automaticky hlidal aktualizace a to zase by mohlo mast.

A na jaku prdel ti je hlidat deti? Ked si nestiahnu to porno u seba tak si ho stiahnu u kamarata. Tak budes mat nad nimi kontrolu este mensiu, ptz. potom cely den vobec nebudu doma :-)
Deti ak maju splnene svoje ulohy apod. tak nech si surfuju kolko chcu, a ked sa ti to nepaci tak ich zober von a nauc hrat futbal apod. Ahaaa ty na nich nemas cas? Tak potom nejaka kontrola problemu za ktory mozes ty sam fakt nie je riesenie.

Pst :-D se tu snazim taktne vytahnou informaci, na co to vlastne potrebuje a strategicky mu rozmluvit, ze je to kravina a ze neni co merit ]:)