Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skype - zlobí zvuk

Chci se zeptat, zda nědo neřešil obdobný problém. Windows XP, CPU iC 2 GHz, RAM přes 700MB, internet O2 ADSL, router XAVi. Skype nainstalován a funkční zkušební hovor (slyším je i to, co namluvím). Bohužel při reálném provozu Skype je dobře slyšet pouze druhou stranu, ale ne volajícího (ten je slyšet cca 10 sec. a pak to jen občas zachrčí). Předem díky za tipy.

Tak jsem to nějak rozchodil, ale je to tak trochu záhada. U routeru jsem zvětšil NAT tabulku, ale stále to nebylo ono, dokud jsem uživatele nenaučil jak zacházet s náhlavní sadou (sluchátka + mikrofon) - tzn. nedotýkat se rukama, necpat mikrofon do pusy atd. Mě to fungovalo a jim ne.;-)