Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem index html eror nelze otevřít

Kluci,rad´te,,přišel mi do schránky,kterou mám nastavenou na html meil s přílohou a otevřela se prázdná prázdná stránka a odpol jsem dala přehrát dvd a místo spuštění filmu hláška-error index html
rad´te prosím,co s tím díky wendy

odviruj a odspywaruj počítač i jeho administrátora

pak zkus zda je mechanika schopna otevřít ve správci souborů jakékoli cd/dvd (instalační, obrázkové, hudební, filmové, divx) nebo zda se objevuje taky nějaká chybová hláška.

pro kontrolu - já mám třeba pro přehrávání dvd v registrech něco takového (nic se souborem index.htm):

REGEDIT4

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD]
"BaseClass"="Drive"
@="DVD Video"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell]
@="PlayWithPowerDVD"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell\play]
@="&Přehrát"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell\play\command]
@="%SystemRoot%\\system32\\dvdplay.exe /play %1"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell\PlayWithPowerDVD]
@="Play with PowerDVD"

[HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell\PlayWithPowerDVD\Command]
@="C:\\Program Files\\PowerDVD\\PowerDVD.exe %1"

do budoucna si počti něco o používání internetových služeb výhradně pod omezeným účtem

no,nazdar,vždyt´mi tam jede denně AVG a Spyware a nikde nic.Tak čím ještě vyhledat viry?Pokud vím dva antiviry nejsou dobré v jedné bedně tluče se to.A předtím jsem tam mívala Avast ten našel i co nebylo a Nortona,ten zas opravil údajně vše a neopravil.
Fakt je,že hláška byla včera u jednoho pekelně poškrábaného dvd z půjčovny(taky error html),ale druhé šlo bez problémů a daůšé meily co včera přišly s přélohou šly otevřít bez problémů v tomto formátu.
A ted´jsem našla,dotyčná příloha byla poslaná i jinam v rodině,že ani tam to nemohou otevřít.Tak doufám,že chyba bude odesílatele.co myslíš, dík wendy

přesně.Ted´mi dojel ten nehloubkovější antivir a nic.A ta příloha Už vím,že poprvé nebyla v html,ale mhtml a po druhé přišla html a nejde otevřít stejně,ale příbuznému,kterému byla taky zaslaná nejde taky otevřít,takže asi bude opravdu problém u odesílatele.
S tím dvd,moic často nepouštím a předtím to šlo,ted´to jedno má tuhle idiotskou hlášku(v půjčovně se vyděsili,že je to novéa takhle zrichtované) adalší šlo,ale víc času na nějaké další nebylo,tak nevím.Jsem úplně blbá,ale vyděšená jak králík,pokud jde o takovéhle hlášky.Přece jen v mém věku a skoro samouk,zvládám dost,ale něco přece jen ne a vyděsím se rychle.Tak mi nenadávej dík

nepodařilo se ti náhodou přehrávání dvd nějak asociovat s internet explorerem?
potřebovala bys asi trochu bruntálnější zásah do registrů - zrušit autorun pro výměnná média.

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff

buď tento text zkopíruješ do schránky, a přes poznámkový blok ho uložíš na disk pod názvem třeba noauto.reg
pak na něj 2x klikneš, potvrdíš že ho chceš naimportovat do registrů, a po restartu by to mohlo pomoct.

ale pokud máš default nastaveno skrývání přípon souborů, je to prakticky neproveditelné - a musíš do registrů:
start - spustit - regedit [enter]
proklikáš větev HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\policies\Explorer
jestli neexistuje hodnota typu dword s názvem NoDriveTypeAutoRun, pravým myšem ji necháš vpravo vytvořit, a nastavíš jí hodnotu ff.

a když už budeš cestovat v registrech, nakoukni co máš nastaveno za možnosti pro přehrávání dvd ve větvi: HKEY_CLASSES_ROOT\DVD\shell

mi to taky nedává moc smysl, ale:
- default je povolen autorun a windows chcou za každou cenu něco spustit
- mechanika může být hloupá, že čte teprve až při roztočení na plné otáčky, to některé starší modely dělaly
- můdium je poškrábané a windows nervozní z toho že furt nemůžou určit typ média aby něco automaticky spustily
proto navrhuju zrušit autorun a pro jistotu překontrolovat asociace pro různá média.

Ono to úplně normálně asi stačí zkusit zobrazit v Průzkumníkovi. Pokud na nepoškrábaném médiu obsah zobrazí a na poškrábaném ne, je to důvod k zamyšlení.
Řešit něco by se asi dalo, kdyby je jednou zobrazil a podruhé ne na stejném (nepoškrábaném) CD/DVD.
Ale to je jen můj selský rozum, může být všechno jinak.

médó brtníku,dostala jsem i radu od pána co mě kdysi něco málo vysvětlil okolo PC(ten se registrů taky bojí),abych mrkla na firmware,ovladače DVD ROM,tam jsem koukla na stránky výrobce,tohle číslo tam není asi nezbyde než Tvá rada nejedeš na krkonoše?na lyže?Pustím tě do bedny,co Ty na to?(buchty upeču,co ty na to?uplácet se smí?)díky wendy