Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem index html eror nelze otevřít

Kluci,rad´te,,přišel mi do schránky,kterou mám nastavenou na html meil s přílohou a otevřela se prázdná prázdná stránka a odpol jsem dala přehrát dvd a místo spuštění filmu hláška-error index html
rad´te prosím,co s tím díky wendy

mi to taky nedává moc smysl, ale:
- default je povolen autorun a windows chcou za každou cenu něco spustit
- mechanika může být hloupá, že čte teprve až při roztočení na plné otáčky, to některé starší modely dělaly
- můdium je poškrábané a windows nervozní z toho že furt nemůžou určit typ média aby něco automaticky spustily
proto navrhuju zrušit autorun a pro jistotu překontrolovat asociace pro různá média.

Ono to úplně normálně asi stačí zkusit zobrazit v Průzkumníkovi. Pokud na nepoškrábaném médiu obsah zobrazí a na poškrábaném ne, je to důvod k zamyšlení.
Řešit něco by se asi dalo, kdyby je jednou zobrazil a podruhé ne na stejném (nepoškrábaném) CD/DVD.
Ale to je jen můj selský rozum, může být všechno jinak.