Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zprovozneni digitalniho prijmu

Zdravim Vas, potreboval bych poradit co potrebuji pro prehravani digitalniho vysilani. Mam v PC tuto kartu: Leadtek WinFast DTV1800 H, 2 in 1 Analog + digital TV. co potrebuji pro prijem? Septop box? Antenu? Predem dekuji za trpelivost.

Anténa pro IV-V pásmo je stejná jakou jste dosud pravděpodobně používal pro příjem analogového signálu. Marketingové bláboly hovoří o tom že anténa v podstatě pro digitální příjem není třeba.Použijte stávající anténu,pokud to není panelákový rozvod konvertovaný do III. pásma který se dělal před drahně lety. Anténa v odkazu od kolegy je jednou z nejvděčnějších konstrukcí a pro příjem analogu i digitálu vřele doporučuji.

Pro příjem digitálního signálu potřebujete tuner, který máte v počítači, koaxiální kabel , anténu a hlavně signál v místě přijmu.
Uvel li byste orientační adresu, možná že by se k tomu někdo mohl vyjádřit. Máte li dostatečně silný signál, stačí vám tzv. matrace, neboli poschoďové síto. Pokud je signál skutečně silný, chytíte to i na takto udělanou anténu .
h[ttp://img171.imageshack.us/img171/2396/dvbtantenana vodlm5.jpg]

Zajimave ale je, ze kdyz zvolim vyhledavani Ceska Republika, a mesta jsou na vyber ruzna od Londyna po Manchester. Ale nejake me blizzi tu jaksi neni. nevite jak to zaridit? nebo stahnout nejaky jiny software nebo tak neco?