Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zprovozneni digitalniho prijmu

Zdravim Vas, potreboval bych poradit co potrebuji pro prehravani digitalniho vysilani. Mam v PC tuto kartu: Leadtek WinFast DTV1800 H, 2 in 1 Analog + digital TV. co potrebuji pro prijem? Septop box? Antenu? Predem dekuji za trpelivost.

Zajimave ale je, ze kdyz zvolim vyhledavani Ceska Republika, a mesta jsou na vyber ruzna od Londyna po Manchester. Ale nejake me blizzi tu jaksi neni. nevite jak to zaridit? nebo stahnout nejaky jiny software nebo tak neco?