Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Š-Felicia 1.6 MPi

Dobrý den, mám prosbu, byť to tak nějak nesouvisí s PC... ale vím, že se zde vždy najde dobrá duše, která poradí: Otec si koupil v bazaru Š-Felicii 1.6 MPi r.v. 1996 no a jak tak jak to chodí, u bazarových aut, nějaký manuál, nebo obslužní knížka samo již není a otec nemá zkušenosti s tímto tipem vozidla, tak jestli nemáte někdo nějaké rady na odkazy na stránky na tzv "návody k použití" pro "blbé" manuály, nebo takové ty rady co jak funguje jak se ovládá etc etc... Moc děkuji i za otce. Ivan

Děkuji Vám moc, to je ono co jsem hledal, já věděl, že i když jsem v PC sekci, tak dobré duše se najdou i zde, i když ten dotaz nebyl tak nějak "košér" v souladu s PC a označím ho za vyřešený, ale pokud by někdo další chtěl dát další odkaz, řeknu jenom: Dík!!! Ivan

Ivane, když vlezeš do nějakého většího knihkupectví, tak určitě narazíš na edici nakladatelství Kopp, která se jmenuje "Jak na to".
- www.kopp.cz -
Od nich jsem koupil "Škoda Felicia 1.3 1.3 MPi 1.6 MPi a 1.9 diesel".
Zatím jsem nic lepšího neviděl.
Podrobné návody, fotky, a schemata.

Ja mam ties feldu 1.6 z bazaru a ties som nemal manual ale nasiel som knihu o feldach (jak na to) najdes tam vsetko co budes potrebovat od a po z ale felda 1.6 ma jednu chibicku krasi ked sa ti tam pokazi nieco v motore ako je prevodovka tak budes mat velky problem je zohnat ja som ju zohnal po2 mesiacoch. Naschle