Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s instalací Audio SoundMAX

Dobrý den,
Ve správci zařízení u nb ThinPad R51e mám otazník u Multimediální zvukový adapter.

Stáhl jsem příslušný ovladač a při pokusu o jeho instalaci se začnou nahrávat do Program files soubory a pak se instalace ukončí a dostanu hlášku Driver not found! Reboot your system, and run this setup again. Po potvrzení se včechny předtím nahrané soubory vymažou.

Můžu restartovat stále dokola a vždy dostanu stejnou hlášku.

Když vypnu službu Zvuk systému windows, tak dostanu ihned po spuštění instalace (tzn. před nahráváním souborů) hlášku Windows audio service has been enabled! Please restart your computer and run SoundMAX installer again. Bohužel po restartu při zakázané službě Zvuk systému windows je situace stejná a službu Windows audio service ani nic podobného nemůžu v seznamu služeb najít.

Máte někdo nějaký nápad jak pokračovat?

Díky.

http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/MIGR-615 96.html#Audio

Zdy jsou ovladače,když koukám na datum tak je určo máš.

Teď jsem si ho stáhnul (78a203ww.exe)rozbalil pomocí Universal Extractor - koukám a vlastní drivery(zbytek je ovládací balast)jsou ve složce 78a203ww\SMAXWDM\W2K_XP je tam infák.Co kdybys udělal to samý a na ten inf bys kliknul pravou myší a nainstalovat(instalne se pouze ovladač)?