Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu není k dispozici - proč?

K internetu mám připojení přes ADSL modem/router Zyxel. S počítačem je spojen LAN kabelem. Nikdy jsem neměl problém, ale nyní se mi často při spuštění Internet Exploreru objeví hlášení "V tomto okamžiku není připojení k internetu k dispozici" a na výběr mám volbu "pracovat off-line" a "zkusit znovu". Dám "zkusit znovu" a připojení funguje normálně. Nevíte proč mi to okno začalo vyskakovat? Dá se s tím něco dělat?

[img]http://sweb.cz/ulrico/pripojeni.jpg[/img]

Dobrý večer,podívejte se ve správci zařízení,jestli nemáte odháčkováno u síťové karty v řízení spotřeby "povolit počítači vypínat zařízení z důvodu úspory energie,potom často dochází k těmto výpadkům.