Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypíná se pc

když vložím do dvd vypalovačky jakékoliv dvd nebo cd tak se pc vypne a při zapnutí ukazuje A: Drive Error
Press F1 to resume
A strašně dlouho se zapíná i 10 minut. Děkuji za pomoc

Takže dalo by se říct,že po vložení DVD do mechaniky,se systém zhroutí a okamžitě jde na restart.Po restartu hledá BIOS operační systém na jednotce a: s chybou a pak už to naběhne?
Podle flegovo konstanty máš win xp.
-----
Tento počítač
Vlastnosti
Karta upřesnit
Spuštění a zotavení systému - nastavení
Odškrtnout - automaticky restartovat.
Nech ho znova spadnout a z modré obrazovky opiš chybu STOP (ty číslíčka)+ jaký soubor spadnul.