Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půjde internet od UPC na dvou počítačích přes kabelový modem?

Dobrý den, do 7 dnů budu mít počítač, a chci tam mít internet. Tak potřebuju vědět jestli mi to půjde když už ho na jednom počítači máme přes kabelový modem. Mam v plánu si k tomu počítači který budu mít si taky koupit modem, ale potřebuju vědět jestli to půjde v pořádku. Pište sem, nebo na mojí adresu==> volgian@yahoo.com

Pokud se hodláš připojovan na stejné přípojce od UPC, tak nepotřebuješ další kabelový modem, alébrž router. Kabel z modemu připojíš do příslušného vstupu routeru (vstup "WAN") a počítače (i několik) připojíš rovněž k němu. Potom stačí restart modemu (t.j. na chvíli ho vypnout), který je nutný, protože jsi připojil jiný počítač, nebo router a hotovo.