Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk se nezdařil

:-| stahl jsem si ovladač k tiskárně na webu výrobce ale tiskárna nekomunikuje. v ovladacích panelech- přidat hardware je, že zařízení pracuje správně ale v tiskárnách je černá fajfka. Ovladač je instalován v samostatné složce o velikosti 5,8 MB na disku C pod názvem tiskárny ale nevím jestli je to správně. Má-li někdo s tím zkušenost a poradil by předem děkuji:):-)

"Tiskarna jede" znamena co? Odstran vsechny ostatni tiskacky (ovladace) ze systemu, jako preferovane (vychozi) zarizeni nechej jen toho Lexmarka. Vytiskni zkusebni stranku. V programech, ze kterych na tiskarnu pristupujes, nastav pro tisk "vychozi zarizeni". BTW - ve spravci zarizeni je bez problemu?

Mezi tiskárnamy je jen tato (stav-připraven), počítač je uplně nový, dal sem vlastnosti- vitisknout zkušební stránku a nic. Jede tak že vezne papír a vyhodí spodem. Tisknu z pozn. bloku tam nevidím chybu. BTW -nevím kde to najdu. Dík P.S. asi ji vyhodím zítra jedou popeláři ...