Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win32.Agent.pz

Prosím potřebovala bych pomoci. Už dlouhou dobu mám v pc vir Win32.Agent.pz a nic mi ho nechce odstranit, kvůli tomuto viru mi nejspíš nejdou háčky a čárky u těchto písmen "t,n,d,o". Jestli někdo víte, jak se toho viru zbavit, tak prosím pomožte, už jsem vážně zoufalá :(.

Tento vir dopravdy zabraňuje psaní háčků a čárek. Jde jednoduše odstranit. Stačí načíst systém s instalačního CD Windows (na bootovat, jako při instalaci). Potom na první obrazovce zmáčknout "R" jako opravit. Jakmile se přihlásíš k windows, tak se dostat do adresáře c:\windows\system32 je přes příkaz "cd". Tam napsat rename ntos.exe ntos.aaa (přejmenování škodlivého souboru). A vir je odstraněn. Hodně zdaru. radek.nirvana@seznam.cz

OK, polopatisticky:

1. vlozite instalacne CD od WinXP
2. nabootujete z neho
3. ked vas vyzve, vyberiete moznost Repair system stlacenim tlacitka "R"
4. budete musiet vybrat instalaciu, zrejme stlacenim gombika "1", pockate, kym sa vam nezobrazi na ciernom pozadi bielym pismom C:\
5. zapisete bez uvodzoviek: "cd c:\windows\system32" a stlacite enter
6. zapisete bez uvodzoviek: "del ntos.exe" a stlacite enter
7. zapisete bez uvodzoviek: "exit" a stlacite enter
8. mal by sa vam restartovat PC. ak nie, stlacte Ctrl+Alt+Delete a on sa restartne.
9. normalne sa nabootujete do WinXP a skontrolujete, ci sa skutocne vymazal ntos.exe, ak ano, mate hotovo :-)

tieto kroky si zapiste, aby ste ich po nabootovani vedela vykonat.

snad toto uz pomoze.