Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem doporučte foťák pro zrakově postiženou

Ahoj,
slíbil jsem jedné zrakově postižené, že se jí tu poptám na nějaký vhodný foťák.
Libuje si v tom, že třeba nepřečte název ulice "přes ulici" a že když si to vyfotí a pak zvětší, že to je super.
Takže asi co největší display, bezva zoom a cenové rozpětí bych viděl tak někde okolo 5 000 Kč.
Tak se ptám. :-)

Vždyť jsem to skenoval do *bmp a přehazoval do jpg. Ruka je holt rychlejší, než hlava. Já sám přemýšlím, když jsem to viděl, komu věnovat můj Olympus a koupit si toto. Ale asi půjdu napřed do počítače. Ten můj hraje leda piškvorky a to kostičkovaně. Sice mě ukidňopvali že u piškvorek je to normální, ale mi to kostičkuje i FarCry.:.(