Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinXP prof (původ neznámý) - budou funkční?

Dobrý den,
dnes jsem byl obdarován balením WinXP prof SP2c (OEM). Balení obsahuje CD, příručku, ale hlavně na obalu je nalepen, dosud neužitý, registrační štítek. Balení bylo rozbaleno již někým přede mnou.

Otázka zní:

Mohu tyto XP použít? Vím, že OEM verze je vázána k zakoupenému HW. Můžu nějak zjistit, zda product key na štítku již někdo využil? Nějak mě nahlodává to, že jsem fyzický majitel právě té registrační samolepky. Mohu jako majitel samolepky nárokovat product key?

A COA is not a software license – it is a visual identifier that assists in determining whether or not the Microsoft software you are running is genuine.
http://www.microsoft.com/resources/howtotell/conten t.aspx?pg=coa&displaylang=en

Myslím, že rh vložil do tohoto tématu jasno - děkuji.

Stejně tak děkuji všem za příspěvky. Těm, co se nudili a nevěděli co píšou, děkuji taktéž, alespoň jsem se nenudil já. ;-)