Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem amd vs intel

co by jste si vybrali... nejaky dvoujardak radeji od amd nebo od intelu ?je mezi nima rozdil nebo je to "na stejne brdo" jen kazdy od jine firmy , nebo cryrjadrovy vs. dvoujadrovy ktery by ste si koupili (dejme tomu ze na pc hajete narocne hry,strihate videa apod.), dekuji za vase nazory

Na hry jedině Core 2 Duo E8400 3,0 GHz. Tento procesor má obrovský výkon a velice nízkou spotřebu. Podle testů na www.pctuning.cz má E8400 3,0 GHz (45nm) spotřebu při 100% zátěži 31 W. Starší E6850 3,0 GHz (65nm) má spotřebu 51 W. 45nm procesory jsou tedy velice úsporné. Procesory AMD s takovým výkonem a nízkou spotřebou prostě nejsou.

A ani nebudou, protože to prostě nepotřebujou...Já nechápu, jak ste všichni posedlý těma hodnotama, když každej jouda dávno ví, že se to nedá porovnávat Athlony a Intely, každý sou výráběný úplně jinak...
Nehledě k tomu, že u AMD byly "takové" procesory zrovna na Socketu 939 Venice 3200+ třeba...