Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno web kamery online

Před časem se mě povedlo připojit na jakousi online kameru v jedné Pražké ulici. Způsob připojení jsam však už zapoměl. Když byl, a prý ještě je přímý přenos ze zoo, také jsem se díval. Teť se mohu připojit jen na web kamery které vysílají snímky po 5-10 sekundách. třeba provoz na dálnicích nebo z městkého provozu a pod. Jak se připojit ke kamerám v přímém přenosu? Chybí mě snad nějaký software? Díky za pomoc. Karel W.

Ani já nic nepsal o hledání na webu (Google), ale jen a pouze o hledání na stránce (má každý pořádný browser) a o zvýraznění na stránce (má každý pořádný browser, u FF jsem nenašel).

edit://zvýraznění nalezených slov při hledání na stránce je něco jiného.