Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno web kamery online

Před časem se mě povedlo připojit na jakousi online kameru v jedné Pražké ulici. Způsob připojení jsam však už zapoměl. Když byl, a prý ještě je přímý přenos ze zoo, také jsem se díval. Teť se mohu připojit jen na web kamery které vysílají snímky po 5-10 sekundách. třeba provoz na dálnicích nebo z městkého provozu a pod. Jak se připojit ke kamerám v přímém přenosu? Chybí mě snad nějaký software? Díky za pomoc. Karel W.

Šla mě kamera ze zoo, od těch opic, ta prý údajně ještě funguje ale neumím jí najít. Pak mě šla kamera z nějaké Pražské ulice, ale od té doby jsem to nezkoušel až těť. Všechny kamery z dálničního provozu, městké kamery např. v Plzni kde jsem našel spoustu ulic, a dokonce i kamery ze zahraničí to sekají po deseti vteřinách. Nejsem si 100% jistý, ale snad mě šla i jedna ze zahraníčí jako přímý přenos. Ale ja říkám není to stopro protože jsem tenkrát měl web teprve jen pár dní a zkoušel co všechno to umí. Karel W.

Ak odpovedate na niekoho prispevok, pri jeho prispevku kliknite na Odpovedat, nech je to prehladnejsie. :-)

Tie webcam zo ZOO nepojdu asi nikomu, ani mne nejdu. V povodnej otazke ste ale pisal, ze mate stranky, kde sa vam obraz obnovuje po 5-10sekundach. Poskytnete link? Bez neho to totiz nepojde. Ak chcete svoj problem riesit, musite spolupracovat. :))

Ja vas nechapem. Ci ste zaciatocnik alebo nie, kliknut na "Odpovedat" pri prislusnom prispevku je taky problem? Na to treba oci a citat aj to, co sa vam tu snazime poradit.

Na koho otazku ste odpovedal? kto vam tu radil, aby ste liezol do nastaveni? To ZOO vam NEPOJDE. Nefunguje to proste.

Kde su dalsie linky? Nema zmysel sa dalej pytat? Ako som uz pisal. Ak nebudete odpovedat, k rieseniu sa nedopracujete!

Jestli to hledáš náhodně na internetu, tak je možné, že jsi se zrovna napojil na takovou kameru, která zobrazuje v intervalech.

Najdi nějakou konkrétní, která je intervalová a dej sem odkaz (zkopíruj údaj z adresového řádku). My ti řeknem, jestli nám to taky zobrazuje v intervalech.

Spravil ste to spravne a konecne ste pouzil aj "Odpovedat". Uz sa to pekne risuje. :))

Link, ktory ste poslal mi vsak ziadnu webkameru nezobrazi. Nizsie su linky, ktore funguju. Tieto kamery asi na web posielaju obrazok asi menej casto, teda sa aktualizuju trebars len kazde 2 minuty. To nie je vasim prehliadacom. Trebars tu: http://kamery.praha-mesto.cz/KamDetail.aspx?re=1&id kam=129&idfoto=0&lstindex=0&lang=cs mi uz obraz stoji 10 min. a ziaden novy nie je k dispozicii. Je to dane nastavenim tej-ktorej stranky, s tym nic nenarobite.

edit // aha, na tej stranke sa ani ziadna konkretna kamera nema zobrazit, je to len zoznam webkamier. Bol to len ramcek na reklamu, ktora sa mne nezobrazuje. :-)

No prave o tom pisem, je to dane tym, ako to maju na stranke vyrisene. Tento konkretny pripad (Nuselsky most) je rieseny tak, ze dava skutocny plynuly obraz.

Niektore su vsak riesene tak (to je pripad mojho linku vyssie...), ze robia fotku len kazdych 5-10 minut. Z toho plynuly obraz nikdy nebude.

Ani já nic nepsal o hledání na webu (Google), ale jen a pouze o hledání na stránce (má každý pořádný browser) a o zvýraznění na stránce (má každý pořádný browser, u FF jsem nenašel).

edit://zvýraznění nalezených slov při hledání na stránce je něco jiného.

No já to používám na toto(hodně to pomáhá):
Na google pokuď hledám nějaký technický matroš,tak je to v pdf-on dokáže zobrazit jako html-kliknu.
Uvidíme malinkatý breberky a 400 stránek textu=nečitelný a nehledatelný.Kmochna zapne zvýrazňování slov(hledám více termínů=čím víc barevný,tím víc jsem blíž k relevanci)a stránku zmenším minimálně o 50%-v této chvíli se mi 400 stránkový text smrskne na pár stránek kde vidím pouze barvy - - - - - najdu to okamžitě.