Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra Call of Duty 4

Prosím o radu mam Grafickou kartu NVIDIA 5200GeFORCE pojede mi Hra Call of Duty 4 aspon tak abych si ji třeba jen ve špatné kvalitě zahrál ?

V konfiguraci je:

Minimální konfigurace: 2.4 GHz procesor, 512MB RAM (768MB pro Windows Vista), Geforce 6600 a lepší nebo Radeon 9800Pro a lepší

a i když jdou hry obyčejně spustit i na nižší, než požadované konfiguraci, tady ten rozdíl bude moc velký...