Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PHP, FCKeditor, ztracenost v cestách a nefunkční upload images

Zápasím s testem FCKeditoru.

Testuji si ho zde

Všechno funguje zdánlivě ok jen do té doby, než se pokusí user
odeslat custome image z jeho PC.

Což je na odkaze demonstrováno.
Zkouším taky podle tohoto:
ale všechno tam mám a vypadá to ok.

V lepším případě jsem špatně nastavil konfiguraci uploadu, v horším si to nerozumí s nastavením serveru (ten hlášený řetězec je možná "out"). Prosím o nápad nebo radu.
Cesty mám vypsané tady:
Cesty

Nepodstatný dotaz:
Je možno okno FCKeditoru "roztáhnout na výšku" ? Myslím tím, aby psací pole zabíralo alespoň většinovou část obrazovky a ne jenom ten nepohodlný proužek.

Ahoj, děkuji za odpověď.
Nad těmi cestami jsem přemýšlel i četl.
Odstranil jsem teda ty cesty úplně (aktualizováno na linku) a prý by se to potom mělo nahrávat do adresáře userfiles.

Ten adresář tam mám a má nastavené práva na: 777
Jeden je pro jistotu ještě vytvořený ode mě v rootu (taky 777).
Hlavně nechápu tu hlášku invalid type file.
Obrázky příponu tam přece povolené mám výslovně.

Právěže já přesně nevím kde by se měly ty adresáře eventuelně nacházet.
Klidně můžete navrhnout zápis cest, a já je tam zapíšu a otestuju to a vytvořím i na navrhnuté umístění adresáře daných jmen 777.

Otestoval jsem i upload pomoci vlastního formuláře do složky a s tím problém není.

Ufff.takže... už to funguje, ale nikdy a nijak na uvedenem umisteni.
Dokonce to funguje i na stejnem serveru, ale pod jinou doménou.

Z toho usuzuji, že ta testovací relace to má celé "podrbané".
Neumím si to vysvětlit. Kdyby s tím někdy někdo bojoval:

Podniknutá opatření:
- Proveden downgrade na v. 2.5
- změněn server nebo alespoň účet

Modifikovaná nastavení:

$Config['Enabled'] = true ;
$Config['UserFilesPath'] = '/userfiles/' ;
$Config['UserFilesAbsolutePath'] = '' ;

Takhle to fachá kdekoliv, kdykoliv, jenom je potřeba adresář userfiles nastavit 777.