Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s integrovanou síťovou kartou.

Dobrý den,
prosím o jakýkoliv poznatek, který by pomohl vyřešit můj problém.

Pořídil jsem si z druhé ruky nový počítač:

CPU: Athlon 64 X2 4200+
MB: Gigabyte GA-K8NF9 Ultra rev. 1.1
RAM: Corsair DDR 400MHz TwinX2048-3200C2PRO 2GB
GK: Sapphire Radeon X1950 PRO 512MB DDR3 PCIE
HDD: 2x 200 GB SATA II(Samsung a Seagate)
Zdroj: 400W Fortron

Můj PROBLÉM spočívá V INTEGROVANÉ SÍŤOVÉ KARTĚ (2x Mbit). Nejde mi zprovoznit přístup na internet. Na svém stávajícím počítači (taktéž 2x intergovaná síťová karta) vše funguje, jak má. Jakmile ale zapojím kabel do libovolné síťové karty nového počítače, konektor sice řádně problikává (vypadá že komunikuje), ale nelze se mi, i při totožném nastavení hodnot záložky PROTOKOL TCP/IP v síťovém nastavení, pripojit.

PROSÍM proto o jakýkoliv postřeh, námět, který by mi pomohl s mým problémem.
DĚKUJI

Jo, helplinku drzej kluci, co tomu rozumej ;-) Ostatne s tim samym clovekem sem vyrizoval to prideleni druhy adresy. Uzil sem si par neprijemnejch dni (kazdej z nas vi, jaky to je, kdyz nemuze vyuzivat svou novou hracku :-) ), ale je to pryc. Frci to krasne.

Jeste jednou diky