Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vistu pryč z počitače ale jak ?

Vista v počitači,OS XP v počitači už není Vista ho převálcovala.Tak vezmu legální boot instal.CD XPéček vložím ,rozjedu to až po kdy mi instalační program načítá soubory ale po skončení načítání jen černá obrazavka.To je konec.Asi mě tam nepustí ten zavaděč nebo co jiného ?

Napadá mě že to šáhne na disk /zjišťuje co na něm je/ a narazí na některé soubory z windows vista a přitom se to zasekne. je to hodně děravé:-) ale možné. Zkusil bych smazat adresář windows přes nějaké live cd windowsu nebo v disk smazat v jiném pc.

Bych se tedy hooodne divil?

Winy jsou schopny vseho, ale tohle?

Jinak nechapu, proc si tazatel instaloval Visty do PC a ted je chce davat pryc? Vlastne nechapu, proc tam chce vracet starej system?

Jinak souhlasim s tim, ze instalaci je dobre provadet na cisty disk. Utilit na formatovani disku se da najit spousta.

najprv je dobre pockat dlhsie ci sa to nespamata, ako uz bolo napisane vyssie.
Ak nie tak pouzi cokolvek co maze disk. utilit na to je asi miliarda. Pisal som to tu uz aspon 20x. funguju z DOSu, linuxu, live Win, zo vsetkeho mozneho. Z beziaceho Win samozrejme jeho systemovy oddiel neprepises.
DOS startovacka sa da najst na www.bootdisk.com a napr. killdisk sa da najst googlom, staci ti demo verzia, spustis z DOSu, zero disk, potvrdis, a po 10sekundach to mozes stopnut, nemusis cakat hodinu kym to zmaze cely disk, staci ti zmazat prve sektory.

Potom uz po viste neostane v PC ani stopa. Takze ak ti ani potom nepojde instalovat XP tak mas niekde HW problem (napr. nastavenia BIOSu - pretakt apod)