Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vistu pryč z počitače ale jak ?

Vista v počitači,OS XP v počitači už není Vista ho převálcovala.Tak vezmu legální boot instal.CD XPéček vložím ,rozjedu to až po kdy mi instalační program načítá soubory ale po skončení načítání jen černá obrazavka.To je konec.Asi mě tam nepustí ten zavaděč nebo co jiného ?

Bych se tedy hooodne divil?

Winy jsou schopny vseho, ale tohle?

Jinak nechapu, proc si tazatel instaloval Visty do PC a ted je chce davat pryc? Vlastne nechapu, proc tam chce vracet starej system?

Jinak souhlasim s tim, ze instalaci je dobre provadet na cisty disk. Utilit na formatovani disku se da najit spousta.