Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zjištění historie navštívených stránek v internetovém prohlížeči

Ahojte, potřebovala bych poradit. Z jistého důvodu bych potřebovala vědět, na jakých stránkách surfuje můj syn. Maže za sebou historii i cookies. Nechci ho nějak kontrolovat, každý má právo na nějaké soukromí, ale má nějaké psychické problémy, tak by mě zajímalo, jestli nevyhledává nějaké stránky, které by mu mohly ještě víc ublížit. Děkuju vám předem za jakýkoli nápad

Změna předmětu, původně: historie (host)

já si nechci hrát na agenta..... jde vidět hoši, že ještě doma nemáte toho správného puberťáka :-) Myslím, že různé tajnůstkaření k tomu věku patří, nerada bych ale, aby si někde našel návod, jak krásně zkombinovat léky a pak ho našla někde pod židlí, jinak ať hledí na co chce. Myslím, že jsem dost demokratická a tolerantní matka ;-)

Veškeré sledování je k ničemu nevíš, co si vykládá někde s kámošem "za rohem"
Pokud bude chtít kombinovat léky a nebude si to moci najít třeba na internetu, pozeptá se mezi kamarády, zkrátka si to zjistí jinak/jinde...
Jak se kombinovalo, když ještě nebyl net?
Podle mě by se spíše mělo jít k jádru věci a odstranit pohnutky ke kombinaci. :-)

Aby mu jen extremni pozornost spise neuskodila... Pokud to zjisti, bude vic problemu a prestane Vam duverovat. Promluvte si s nim a nechte to na nem. Jen mu dejte vedet, ze mu plne duverujete... a bude-li mit problem, at se klidne obrati, ze se ho pokusite poresit spolu.

Pokud ma vazne psychicke problemy, musi si to predevsim ujasnit. Vy ho muzete smerovat, nikoliv vsak nutit. Pomuze i psycholog, ale musi to byt JEHO ROZHODNUTI. Navic casto pomuze i zmena denni rutiny a necekane akce... (k rozptyleni).

Jinak bude-li chtit neco sehnat, tak to sezene. Chapu Vasi starost, ale odpovednost je na nem a Vy mu nemuzete stat vzdy za zady. Doporucuji Vam, poradte se spis s odbornikem, jak dale postupovat s ohledem na jeho vek a vyzralost.

K vlastnimu tematu... Treba pouzit pripojeni pres proxy (treba freeproxy muze bezet i jako sluzba a logovat) Odhalitelne to je...

PS: spravneho pubertaka skutecne jeste nemam, ale z vlastni zkusenosti vim, ze pokud si postavi hlavu, nic s tim neudelate. Tlacenim a kroky za jeho zady dost riskujete, nejvhodnejsi je jednat uprimne, aby si uvedomil co vse muze zpusobit. Pozor na psychicke vydirani (vseho moc skodi)...

Tak mě napadlo,co použít nějakej keyloger?snímá všechno co se děje na počítači.....stisknutý klávesy,prohlížený stránky,samozřejmě když snímá stisknutý klávesy tak i hesla a přihlašovací jména..........třeba Powered Keylogger......dost vychytaný ...:-D

Nesouhlasím s výše napsanými příspěvky ohledně výchovy,tak poradím:
Smazaná Keška prohlížeče se dá normálka vylovit-použil bych nástroj drive rescue(nainstaluj na svůj počítač a poté pouze zkopíruj na jeho a tam spusť,popřípadě spusť z usb flashky),dal vyhledat smazané soubory,našel si složku s dočasnými soubory a zkopíroval(přenesl)na svůj disk.Předpokládejme použití Internet Exploreru:
To budou složky:
C:\Documents and Settings\tvůj syn\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\ pro kešku
C:\Documents and Settings\tvůj syn\Local Settings\History\History.IE5\ pro historii
Poté prohlídni v těchto programech:
ie_cache_viewer.html
iehv.html
S tím že si otevřeš v programu složku s těmito soubory(soubory index.dat musí být zkopírovány také)
Mělo by se to normálně načíst.