Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zjištění historie navštívených stránek v internetovém prohlížeči

Ahojte, potřebovala bych poradit. Z jistého důvodu bych potřebovala vědět, na jakých stránkách surfuje můj syn. Maže za sebou historii i cookies. Nechci ho nějak kontrolovat, každý má právo na nějaké soukromí, ale má nějaké psychické problémy, tak by mě zajímalo, jestli nevyhledává nějaké stránky, které by mu mohly ještě víc ublížit. Děkuju vám předem za jakýkoli nápad

Změna předmětu, původně: historie (host)

Nesouhlasím s výše napsanými příspěvky ohledně výchovy,tak poradím:
Smazaná Keška prohlížeče se dá normálka vylovit-použil bych nástroj drive rescue(nainstaluj na svůj počítač a poté pouze zkopíruj na jeho a tam spusť,popřípadě spusť z usb flashky),dal vyhledat smazané soubory,našel si složku s dočasnými soubory a zkopíroval(přenesl)na svůj disk.Předpokládejme použití Internet Exploreru:
To budou složky:
C:\Documents and Settings\tvůj syn\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\ pro kešku
C:\Documents and Settings\tvůj syn\Local Settings\History\History.IE5\ pro historii
Poté prohlídni v těchto programech:
ie_cache_viewer.html
iehv.html
S tím že si otevřeš v programu složku s těmito soubory(soubory index.dat musí být zkopírovány také)
Mělo by se to normálně načíst.