Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Po přeinstalování Windows nejde zvuk

Nedávno jsem přeinstalovával Win. a s tím samozřejmně zmizely i všechny programy,které v Pc byly před přeinstalací,ted už je vše v pořádku až na zvuk.Z CD přiloženému k zákl.desce jsem vše v pořádku nainstaloval až na ovladač zvukové karty pořád ho instaluji ale žádná změna pořád nemám zvuk:.( Prosím má s tímto někdo zkušenost,může někdo poradit? Díky
Změna předmětu, původně: Pomůže někdo? (Kurt)

Mám tam jen zákl. věci od windows (kodeky atd.).Zvuk. kartu mám integrovanou na zákl. desce se tam nezobrazila.Mezi řadiči zvuku není moje zvuk. karta ani zobrazena.Mám tam: Starší zvuk. ovladače
Videokodeky
Zařízení pro digitalizaci videa v režimu Legacy
Zařízení pro ovládání medíí
Zvuk kodeky

Tu desku jsem nenašel. Pokud tam máš XP a zvukovka je highdefinition audio /čili většinou najdeš vzadu šest vývodů/ je potřeba do xp nahrát záplat od microsoftu aby zvukovka jela. Hlavně KB888111. Nahrál sem ji sem, je nutný mít XP s SP2.
http://www.iskladka.cz/download.php?file=1201861766 _kb888111+pro+xp+s+sp2.zip

Po náhratí se většinou najde HDA sběrnice a pak většinou i zvukovka. Někdy je potřeba spustit instalaci zvukovky znovu.

-bez záruky

Takže malé shrnutí:
Kurt: A ve Správci zařízení máte mezi zvukovými řadiči co?
Mám tam: Starší zvuk. ovladače
Videokodeky
Zařízení pro digitalizaci videa v režimu Legacy
Zařízení pro ovládání medíí
Zvuk kodeky

DooFy: mrkni se na stránky výrobce MB a zkus najít nejnovější ovladače na zvuk. kartu.
Teď jsem to zkoušel a na ofic. webu MSI ten můj model vůbec není.Mám MODEL NO. K9N6GM (MS-7309)Series

2laak: To je celkom podozrive, ze vas model nie je na stranke vyrobcu. Dalej je podozrive, ze ak tam nie je, ako som ho mohol najst: tu (odkaz).
bez odpovědi

Moas: a je v tom správci zařízení uvedeno nějaké zařízení s vykřičníkem, případně uvedeno jako "Other Device"?
U žádného zařízení vykřičník ani Other Device není.

MM_tank: Tu desku jsem nenašel. Pokud tam máš XP a zvukovka je highdefinition audio /čili většinou najdeš vzadu šest vývodů/ je potřeba do xp nahrát záplat od microsoftu aby zvukovka jela. Hlavně KB888111. Nahrál sem ji sem, je nutný mít XP s SP2.
download.php _kb888111+pro+xp+s+sp2.zip

Po náhratí se většinou najde HDA sběrnice a pak většinou i zvukovka. Někdy je potřeba spustit instalaci zvukovky znovu.

-bez záruky
a i bez odpovědi

Kráťa: Při výběru nějakého zvuku, je odmlžená šipička pro přehrání?
Šipka je zamlžená

2laak: V tom istom okne na karte Audio mate vybrane spravne zvukove zariadenia?
Ano je to tam ale vše zamlžené nejde vybrat žádná možnost

Milhaus: Nemas ji zakazanou v biosu?
bez odpovědi

2laak: A skusal ste uz nainstalovat ovladace, na ktore som dal odkaz vyssie?
Zkoušel jsem instalovat ovladače jak z CD od výrobce MB,tak z Ofic. stránek výrobce

Kurt: Nainstalujte tohle: WDM_R185.exe (25MB)
zatím bez odpovědi

Domnívám se, že běžné možnosti, proč nejde zvuk jsou vyčerpány a jde o nějaký zapeklitější problém. Jelikož ti odtud nikdo na monitor nevidí a je potřeba to tedy vidět, vlož sem obrázky:

1) správce zařízení
2) okno zvuky (jak je tam vše zamlžené)

jelikož to bychom se nikam nedobrali, když ti tu radí 8 lidí a nic.

Návody na pořízení obrázků a jejich vložení na poradnu jsou na
http://pc.poradna.net/article/view/4-jak-ulozit-obs ah-obrazovky
http://pc.poradna.net/article/view/2-vlozeni-obrazk u-na-poradnu

P. S. Nemusíš mít ve správci zařízení "other device", ale česky "jiné zařízení"
Ten správce by měl být bez žlutých vykřičníků/otazníků/atd.

Všechny ne.

MM_tank: Tu desku jsem nenašel. Pokud tam máš XP a zvukovka je highdefinition audio /čili většinou najdeš vzadu šest vývodů/ je potřeba do xp nahrát záplat od microsoftu aby zvukovka jela. Hlavně KB888111. Nahrál sem ji sem, je nutný mít XP s SP2.
http://www.iskladka.cz/download.php?file=1201861766 _kb888111+pro+xp+s+sp2.zip

Po náhratí se většinou najde HDA sběrnice a pak většinou i zvukovka. Někdy je potřeba spustit instalaci zvukovky znovu.

Pokud pominu, že je zvukovka vypnutá v BIOSu (by Milhaus), což by se pouhým reinstalem windows stát nemělo, tak pravdu má náčelník.... eh, MM_tank.

Odkaz od MM.Tanka jsem zkoušel,jenže stažení souboru nejde píše to že server je přetížen a mám to zkusit za chvíly,ale to už to píše cca od 12 hodin.Jinak ja říkám instaloval jsem snad všechny způsoby co sly jak z Cd od MB,tak z webových stránek výrobce.Prostě se to vše bez problému nainstaluje,restartuji Pc a zvuk pořád nejde a ve zvukových zařízeních mi to stále píše 'Zvukové zařízení neexistuje'

Mam pocit ze zariadenie so zltym vykricnikom tam mas, aj ked tvrdis ze nie. Na obrazku mas rozbalenu vetvu zvukove zariadenia asystemove zariadenia. Ak sa pozries nizsie, najdes tam asi PCI zariadenie s vykricnikom. Odinstalij zariadenie a restartuj stroj. Po restarte Ti najde nejake zariadenie, zaklikni mu aby hladal na nete. mal by najst dalsie zariadenie a to bude zvukovka. Po nainstalovani by mala zvukovka zacat fungovat. Ale mozem sa mylit....