Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tajemství HDD

Může mi někdo poradit co s tím?Mám Hdd10GB//jinak je to 9,52GB//a nainstaloval jsem na něj Windows XP Home /před tím tam byl Profesionál/a disk teď ukazuje:využité místo 3,47GB volné místo 6,05GB.Přece nemůže zabírat tak velké místo jen operační systém,když je jen zatím SP1.Celková velikost XP Home je 468MB a velikost SP2 je 620MB dohromady 1088MB.Při formátování to nechtělo ani registrační číslo.Disk není rozdělen.

Tak už to nebudeme rozebírat,máš pravdu je tam napsáno:Product Recovery CD-ROM.Tyto produkty podporuje Váš dodavatel počítačů AAC a.s.Dodáváno pouze s novým počítačem.Hlavně že není zavirovaný BIOS.Vyřešená otázka