Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD pro fotografa

Dobrý den,
chci koupit ženě LCD monitor. Je to fotografka,zpracovává zakázky na notebooku pouze a už to nestačí. Dela v ruznych programech. Jaký LCD byste mi doporucili?pripadne na co bych se mel zamerit. Chtel bych aby to melo DVI.Cena s DPH tak max 5800,-. díky.

Šest kolků za monitor je asi vážně málo, ale na druhou stranu, co znamená "zpracovává zakázky"? Jaký je hlavní výstup její práce? Pasové fotky, fotky tříd ZŠ a svatby nebo billboardy či fotky do NG? Jak je post produkčně upravuje? Dělá jen ořezy, dělá retuše, barevné korekce, koláže, aplikovanou grafiku atd.? Tohle také stojí za zvážení při výběru monitoru...