Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strata original instalacnych CD WinXP a Office, ako instalovat?

Mam Desktop od DELLu ktory som kupil spolu s WInXP Pro (Eng) a MS Office XP Pro (Eng). Zial, instalacne CD neviem ani za svet najst (predsa len je to uz nejaky ten rok co sa PC kupilo) a tak neviem ako nainstalovat odznova aj Win aj Office (chcem to nainstalovat na cisty disk). Seriove cisla k obom produktom (nastastie) mam (nalepene na bedni). Poradi niekto ako mozem postupovat, aby bolo vsetko legalne? Vdaka.

Rozhodující je vlastnictví nálepky, ne instalačního média. Udělej to tedy, jak radí kolegové, jenom hleď, ať je to stejná třída instalce (t.j. stejná jazyková mutace, OEM/neOEM atd). SP1 nebo SP2 není důležité, i když, pravda, je lepší instalovat rovnou SP2.