Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako prepojit izbovu antenu a tv kartu?

ahoj, mam pb

mam tv kartu v kompe Leadtek Winfast DTV2000H a izbovu antenu Thomson aktivnu na analog aj digitalny prijem

problem je v tom ze pkial zapojim tu antenu spravne do konektoru na antenna, tak mi to nevyhlada ziadne stanice (absolutne ziadne, co je blbost vzhladom na to ze byvam v Brne)

moja otazka teda je, ci mi tam este nieco chyba? rad by som si pustil aspon tv, ked uz nemam net :)

operacny system mam Win XP Pro SP2
software Winfast PVR2

Po rychlém přelítnutí parametrů vaší karty nevidím nikde zmínku o tom, že by měla na výstupu 5V pro externí anténu. Pokud tomu tak je, máte onu aktivní anténu napájenu jiným způsobem, např. přiloženým zdrojem či napájecí výhybkou? Je to napájení opravdu funkční? Aktivní anténa se bez něj neobejde. Rovněž může jít i o přebuzení signálu. Zkuste libovolnou anténu pasivní nebo alespoň kus drátu.

Předpokládám, že zisk jste zkoušel regulovat, hlavně ale nezapomeňte vyzkoušet polohu s minimálním zesílením. Jak jsem již psal, ideálně zkusit ještě jinou anténu, případně alespoň kus drátu. Problém může být samozřejmě i jinde - softwarový či problém obsluhy, ale na takovou dedukci jste dodal příliš málo informací.

aktivna antena musi mat napajanie, spravidla v antennom konektore, je na to taky medzikus aj s konektorom ktory sa dava na antenny kabel medzi antenu a PC. Dal si?
P.S. Aha uz vidim ze si dal. Tak zreguluj zosilenie. nastav si v programe PAL B/G D/K, krajinu ak sa to tam da nastavit, az potom prehladavaj...