Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako prepojit izbovu antenu a tv kartu?

ahoj, mam pb

mam tv kartu v kompe Leadtek Winfast DTV2000H a izbovu antenu Thomson aktivnu na analog aj digitalny prijem

problem je v tom ze pkial zapojim tu antenu spravne do konektoru na antenna, tak mi to nevyhlada ziadne stanice (absolutne ziadne, co je blbost vzhladom na to ze byvam v Brne)

moja otazka teda je, ci mi tam este nieco chyba? rad by som si pustil aspon tv, ked uz nemam net :)

operacny system mam Win XP Pro SP2
software Winfast PVR2

aktivna antena musi mat napajanie, spravidla v antennom konektore, je na to taky medzikus aj s konektorom ktory sa dava na antenny kabel medzi antenu a PC. Dal si?
P.S. Aha uz vidim ze si dal. Tak zreguluj zosilenie. nastav si v programe PAL B/G D/K, krajinu ak sa to tam da nastavit, az potom prehladavaj...