Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace tiskarny Canon pixma mp520

Dobry den, koupil jsem si tuto tiskarnu a chtel nainstalovat. Vse probihalo v poradku az do chvile, nez jsem mel tiskarnu zapojit (a zapnout), aby ji pocitac (s vistama) a instalcni program rozpoznal. Pokazde se mi zde napise tiskarna (zarizeni usb) nerozpoznano - zkontrolujte pripojeni. Pripojeno je vse v poradku, takze netusim, kde by mohl byt problem. Diky za rady, snad spolecne tiskarnu zprovoznime

Ten kabel mne poradil clovek v te prodejne, tzn. ocekaval bych, ze bude v poradku, je uplne novy. USB porty by take mely fungovat, jelikoz je pouzivam napr. na flash disky, mys atd. Jinak je ten kabel dlouhy 5m, jestli je to moc, to nedokazu odhadnout...

S velkou pravděpodobností problém datového kabelu a nemusí to být jen jeho délkou. Už se mi stalo, že tiskárna přes relativně krátký a na pohled poctivý kabel nejela (dokonce ji systém považoval za USB řadič), přičemž po jeho výměně za tenoučký noname to začalo chodit. Zkuste jakýkoliv jiný, ideálně ale kratší!

Tak sem vystrachal kratsi kabel a uz to frci... Sice tu tiskarne nemuzu mit tam, kde jsem chtel puvodne, ale uz je v provozu, coz je dulezitejsi! Diky moc za radu, protoze jsem se u toho dostatecne v prubehu dneska rozcilil :)) jeste jednou dik;-)

dobrej,já mám problém máme novou tiskárnu a nainstalovat šla ,ale pak sme museli vyměnit disk z bedny a nic tam nezůstalo,takže sme museli nainstalovat znova,jenže na cd se nic neukázalo,poradíte???