Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace tiskarny Canon pixma mp520

Dobry den, koupil jsem si tuto tiskarnu a chtel nainstalovat. Vse probihalo v poradku az do chvile, nez jsem mel tiskarnu zapojit (a zapnout), aby ji pocitac (s vistama) a instalcni program rozpoznal. Pokazde se mi zde napise tiskarna (zarizeni usb) nerozpoznano - zkontrolujte pripojeni. Pripojeno je vse v poradku, takze netusim, kde by mohl byt problem. Diky za rady, snad spolecne tiskarnu zprovoznime

Tak sem vystrachal kratsi kabel a uz to frci... Sice tu tiskarne nemuzu mit tam, kde jsem chtel puvodne, ale uz je v provozu, coz je dulezitejsi! Diky moc za radu, protoze jsem se u toho dostatecne v prubehu dneska rozcilil :)) jeste jednou dik;-)