Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Klávesnice s nefunkční klávesou háček/čárka

Prosím o radu, jsem už zoufalá, je mi jasné, že dotaz bude patřit spíš do kategorie softwarových problémů, ale začíná to klávesnicí...

Na klávesnici mi přestalo fungovat psaní háčků a čárek jednak nad velkými písmeny, ale také d t n apod.
Když klávesu zmačknu, bud se nestane nic, nebo se objeví zdvojený znak ˇˇS ˇˇd ´´I.
Bohužel jsem se naivně domnívala, že mi přestala fungovat daná klávesa, koupila jsem si za 600 novou klávesnici i s myší a výsledek je, že problém přetrvává, navíc nová myš nestojí za nic, vyhozené peníze a já vůbec netuším, kde je zakopaný pes.Mám nastavenou normálně češtinu.

Nějaký vir? Mám aktuálního Noda už několik let, nic mi v poslední době nehlásil...
Setkal se s tím někdo, je nějaká pomoc?
Děkuji za cokoli.
Raději lock, než zase někdo pocítí potřebu do pět let starého dotazu psát svoje moudra. (karel)

dobrý večer měl bych otázku né přímo k háčkům a čárkům ale stal se mi věc že mi najednou nešli klávesi yxcvm a enter ale ten menší mi šel ale jinak tyto klávesi neagovali ani po opakovaném stalčení a s usnadněním v ovládacích panelech to také nesouviselo ale když jsem zmáčknul klávesi ty udajně poškozené jak jsem si myslel a dal jsem k tomu stisknout enter tak klávesnice normálně fungovala a já bych se potřeboval zeptat čím to je,a jak se dá tomuto spuštění zabránit,prosím o urychlenou odpověd o tohoto webu moc si toho vážím a děkuji zdenek Srostlik-email:zdenekSrostlik@seznam.cz

Nedostane pretoze problem hacek/carka je takmer vzdy vir, a problem s nejakou inou klavesou je takmer vzdy vadna klavesnica (alebo zaondiata ranajkami), t.j. uplne odlisne problemy.

No ale teraz uz nech novu otazku nevytvara, ked uz dostal odpoved tu, lepsiu odpoved uz nedostane :-)

No, nebyl to vir. Metodou postupného odstraňování spuštěných aplikaci bylo zjištěno, že tuto chybu způsobuje program pro web kameru(ovladač). Odinstalováním tohoto programu problém klávesy s diakritikou zmizel. Nainstalován jiný ovladač web kamery a vše je OK.
Možná bude užitečné pro další.:-):-)