Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc zrychlení pc

Dobrý den potřeboval bych pomoc ? Mám počítač ... AMD Sempron(tm) procesor 3000+ , 1,81 GHz , 512 MB ram ale už 3 roky je starej takže už moc neslouží a je pomalej . Chtěl bys se zeptat jestli si ho zrychlím když bych si koupil 1 Gb pamět ram ? děkuju předem ..... moje email matefix@seznam.cz

Tvůj počítač má paměti typu ddr1 512tka stojí orientačně 600kč 1gigovka asi 1100. Přidáním 512ramky se zrychlí některé programy které dlouho startují případně hry. U her to poznáš tak že při hraní blíká harddisk. Většinou se teda při 512>1024 zvýší jen "komfort". Možná některé hry typu fear pojedou o něco plynuleji.

Nezvýšíš ale výkon procesoru ani grafické karty. Víc jak 512ramky bych nedokupoval /nevím jakou máš grafiku/, rozhodně ne jako nové za 1100 /dají s sehnat za půlku/.Ono totiž kdybys chtěl měnit cpu /asi socket 754 nebo 939/ tak asi budeš měnit i desku a ramky budeš potřebovat jiné...