Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s kopirovanim - Canon MF3110

Dobry den prajem,

Mam problem pri kpirovani na danom multifunkcnom zariadeni od Canonu.
Ked kopirujem stranku alebo napr. daco z knihy tak sa vytlaci uplne necitatelna
strana s ciernymi flakmi. Neviem kde moze byt problem pretoze ak dam daco tlacit
priamo z PC tak stranka sa vytlaci uplne bez problemov a je citatelna. Tak isto
ak dam skenovat dokument do PC nieje problem. Skenovany dokument vyzera dobre.
Toner je cisto novy a zresetoval som nastavenia na vyrobne. Nic nepomohlo.
Ak by niekto vedel poradit budem rad. Dakujem za pomoc.

nie, ten problem sa objavoval uz pred tym, takze som skusil vymenit aj toner za novy a nepomohlo.
neviem kde moze byt ten problem, vyzera to tak ze pocas kopirovania sa proste do toho procesu zapaja
nejaka dalsia suciastka ktora je inak necina pri skenovani alebo pri obycajnom tlaceni. Asi to bude
dajaky hardwareovy problem. Aspon podla mna :)

No to som spravil, inu moznost som nemal. A da sa to riesit aj takto, ale predsa len je jednoduchsie
vlozit papier a stalcit jedno tlacidlo copy a pockat kym vylezie kopia z tlaciarne ako to skenovat do
PC a potom nasledne este aj tlacit.

No ale zistil som jednu vec. Pokial tlaciaren vytiahnem z elektriky a nasledne ju zapojim naspat, tak
prva kopia nejakeho dokumentu je v poriadku, dalsia je na tom uz zle. No vidim to na nejaky HW problem.
Asi nakoniec pomoze len Canon MF3110 > Servis .