Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s kopirovanim - Canon MF3110

Dobry den prajem,

Mam problem pri kpirovani na danom multifunkcnom zariadeni od Canonu.
Ked kopirujem stranku alebo napr. daco z knihy tak sa vytlaci uplne necitatelna
strana s ciernymi flakmi. Neviem kde moze byt problem pretoze ak dam daco tlacit
priamo z PC tak stranka sa vytlaci uplne bez problemov a je citatelna. Tak isto
ak dam skenovat dokument do PC nieje problem. Skenovany dokument vyzera dobre.
Toner je cisto novy a zresetoval som nastavenia na vyrobne. Nic nepomohlo.
Ak by niekto vedel poradit budem rad. Dakujem za pomoc.

No ale zistil som jednu vec. Pokial tlaciaren vytiahnem z elektriky a nasledne ju zapojim naspat, tak
prva kopia nejakeho dokumentu je v poriadku, dalsia je na tom uz zle. No vidim to na nejaky HW problem.
Asi nakoniec pomoze len Canon MF3110 > Servis .