Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto problémy s Flatout 2

Dobrý den. Mám problém - po cca 5 minutách hraní flatout 2 se mi hra začne děsně sekat a nedá se hrát. Když ji vypnu a spustím znovu tak je vše zase ok ale po 5 minutách opět sekání. Procesor (amd athlon 64 x2 4000+) je v té chvíli vytížen jen na 40% a jeho teplota 36 stupňů takže přehřívání bych vyloučil. Grafika (radeon x1200) je integrovana a teplota severniho mustku ukazuje 40 stupnu takže tady přehřívání asi také ne. Mám 1024 mb ram a ve chvíli sekání je k dispozici 198 mb, nedostatek tedy zřejmě není. Při sekání však stále svíti kontrolka harddisku (segate 120 gb IDE) a pořád hrabe (nevím proč), to bude asi ten důvod. Minimalizoval jsem hru a harddisk stále hrabal a dokonce ještě teď po 30 minutách stále hrabe, dokud jsem nevypnul hru, pak hned přestal... Už si s tím fakt nevím rady... Byl bych rád kdyby to jelo, pac sem si to koupil za vlastni prachy...

Díky za pomoc:-)

Tak problém vyřešen nebyl. Ale znám už příčinu - z ničeho nic se začnou snímky ukládat do složky recorded videos (v adresáři hry) ve formátu bmp. Náhodou jsem tu složku našel a bylo v ní přes 20 gb bmp obrazku ze hry (a já si furt říkal, kam to místo harddisku pořád mizí...) V nastavení sem nenašel žádnou klávesu, čím by se nahrávání spouštělo ani v manuálu o tom není zmínka. spustí se to vždycky samo... Mě už to vážně s..e nevíte někdo co s tím?

Zdravím mám taky problém s hrou Flatout 1 a 2.Když je nainstaluju tak je to v pohodě ale při spouštění to instaluje své ovladače a v té chvíli nastane problém.Objeví se mi kolonka že tento ovladač je zablokován kvůli probémům s kompatibilitou.Nainstalovaný ovladač StarForce není kompatibilní s touto verzí systému Windows a bude zakázán.Aplikace,které vyžadují tento ovladač,nebudou fungovat správně bez opravy.
Prosím poraďte mi děkuji