

problémy s Flatout 2
Dobrý den. Mám problém - po cca 5 minutách hraní flatout 2 se mi hra začne děsně sekat a nedá se hrát. Když ji vypnu a spustím znovu tak je vše zase ok ale po 5 minutách opět sekání. Procesor (amd athlon 64 x2 4000+) je v té chvíli vytížen jen na 40% a jeho teplota 36 stupňů takže přehřívání bych vyloučil. Grafika (radeon x1200) je integrovana a teplota severniho mustku ukazuje 40 stupnu takže tady přehřívání asi také ne. Mám 1024 mb ram a ve chvíli sekání je k dispozici 198 mb, nedostatek tedy zřejmě není. Při sekání však stále svíti kontrolka harddisku (segate 120 gb IDE) a pořád hrabe (nevím proč), to bude asi ten důvod. Minimalizoval jsem hru a harddisk stále hrabal a dokonce ještě teď po 30 minutách stále hrabe, dokud jsem nevypnul hru, pak hned přestal... Už si s tím fakt nevím rady... Byl bych rád kdyby to jelo, pac sem si to koupil za vlastni prachy...
Díky za pomoc
Je disk defragmentovaný? Jak máš nastaven swap?
disk je defrakmentovany programem AusLogics Disk Defrag a virtuální paměť je nastavena na 1440 mb (1.5 x mnozstvi ramky je sprave ne?). Ale v jiných hrách mi to nedělá.
Tak problém je zdá se vyřešen - vypnul jsem stránkovací soubor a už to jede ok.
Tak problém vyřešen nebyl. Ale znám už příčinu - z ničeho nic se začnou snímky ukládat do složky recorded videos (v adresáři hry) ve formátu bmp. Náhodou jsem tu složku našel a bylo v ní přes 20 gb bmp obrazku ze hry (a já si furt říkal, kam to místo harddisku pořád mizí...) V nastavení sem nenašel žádnou klávesu, čím by se nahrávání spouštělo ani v manuálu o tom není zmínka. spustí se to vždycky samo... Mě už to vážně s..e nevíte někdo co s tím?
Googlem jsem nenašel na výraz flatout recorded videos nic. A je mi divný, že by hra defaultně ukládala někam nějaký videa.
Můžeš zatím zkusit alespoň nastavit té složce atribut pouze pro čtení, tím zakážeš to ní zapisovat.
Nemáš nějak blbě namapované klávesy ve hře?
(stejně přiřazenou klávesu pro screenshot a třeba pro akceleraci/brzdu/zatáčení)
Ale v nastavení právě nic o klavese na screenshot není. Ani v návodě co byl na dvd není nic o tom že se daj nějak dělat screeny nebo natačet video.
Pre kazdy pripad by som skusil nastavit defaultne nastavenie ovladania.
Zdravím mám taky problém s hrou Flatout 1 a 2.Když je nainstaluju tak je to v pohodě ale při spouštění to instaluje své ovladače a v té chvíli nastane problém.Objeví se mi kolonka že tento ovladač je zablokován kvůli probémům s kompatibilitou.Nainstalovaný ovladač StarForce není kompatibilní s touto verzí systému Windows a bude zakázán.Aplikace,které vyžadují tento ovladač,nebudou fungovat správně bez opravy.
Prosím poraďte mi děkuji
A máš Vistu, ne?
stiahni si z www.starforce.com aktualizovanu verziu, ktora podporuje vistu.
moze to byt este nejakou apolikaciou (ako napr. FRAPS) ktora po nejakej klavese zacne ukladat screeny...ale bohvie co mas poinstalovane.
tajtu hru mam taky ale docela mě dost zklamala, hlavně takovej divnej zvuk těch aut, ale aspoň tam sou dobrý ty bonusy