Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubory typu PF

Zdravíčko všem.Mám dotaz k čemu slouží soubory typu pf, které jsou uložené ve složece windows/prefetch. Soubor většiou obsahuje v názvu název nějakého programu.exe.pf. Mám problém tedy jen s jedním z těchto souborů. Občas mi vyskakuje klasické okno že v aplikaci nastal problém a je třeba ji zavřít apod. a týká se to vždy souboru Pingnu.exe.pf, ten se právě nachází ve výše uvedené složce. Co s tim? Je to dost otravný pořád klikat neodesílat nebo odeslat to už je jedno.Děkuju za odpovědi Jirka Hrdlička

loading...

tak jsem prohledal ty registry, našlo to výraz pingnu v jakýmsi registru programu, nebo co to je, Search asistant. Byl tam odkaz na složku windows/srchasst ale tam jsem nic pingnu nenašel tak jsem smazal v registrech dvě položky které obsahovali výraz pingnu tak uvidíme co se bude dít dál.

Hkey_users/S-1-5-21-1614895754-515967899-725345543- 1004/software/microsoft/search assistant/ACMru/5603 a taky 5604. Tam to našlo pingnu.V obou těchto složkách.Teda název nebyl přímo pingnu ale v položce hodnota bylo napsáno pingnu. Jo a ve složce windows/srchasst neni žádnej exe soubor, ani skrytej.

AppName: pingnu~1.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0038c427

<?xml version="1.0" encoding="UTF-16"?>
<DATABASE>
<EXE NAME="PINGNU~1.EXE" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">
<MATCHING_FILE NAME="ping nurb.exe" SIZE="509952" CHECKSUM="0xE1C58764" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="11/08/2007 23:05:07" UPTO_LINK_DATE="11/08/2007 23:05:07" />
</EXE>
<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">
<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="983040" CHECKSUM="0xF9C4C875" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3119" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3119" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3119" FILE_DESCRIPTION="Windows NT BASE API Client DLL" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Operační systém Microsoft® Windows®" FILE_VERSION="5.1.2600.3119 (xpsp_sp2_gdr.070416-1301)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0xF9A83" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.3119" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.3119" LINK_DATE="04/16/2007 15:54:40" UPTO_LINK_DATE="04/16/2007 15:54:40" VER_LANGUAGE="Čeština [0x405]" />
</EXE>
</DATABASE>

Zdravím, tak jsem si to tady pročítala a zjistila jsem, že mám ten samý problém, ale tak jsem se nedočetla, zda je ten program škodlivý či ne? a jak se ho teda zbavit? Můj se jmenuje jinak, ale koncovka stejná:

Unable to start process '"C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\Seznam.cz\sznsetup.exe" -V' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

-----
LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException(364): Exception: Unable to start process '"C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\Seznam.cz\sznsetup.exe" -V' Error nr: 2 - Systém nemůže nalézt uvedený soubor.
(class LightSpeed::UnableToStartProcessException, LightSpeed::UnableToStartProcessException::UnableT oStartProcessException)

Díky za radu :-)

Drasťák - po šesti letech otvírat mrtvolu!
Použij AdwCleaner a všechno nalezené smázni.
Seznamsoftware je škodná.