Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Kdo tomuhle rozumí?:"A Fatal Error has occurred. Click OK to Quit"

Dobrý den,

moc prosím o radu, stáhl jsem si program VRockola zde: www.vrockola.com jedná se o nádherný jukebox software! Instalace proběhne vpořádku, ovšem hned při prvním startu píše hlášku:
" A Fatal Error has occurred. Click OK to Quit. "
Poté kliknu na ok a najede další hláška:
" Runtime Error! Program:E:......exe This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Poté se program zavře.

Je to tedy oříšek..Najde se někdo kdo by dokázal poradit? Děkuji za každou pomoc!

Moje pc: Intel Celeron 2.40GHz, 1GB RAM, WinXP Home, SP 2

program je určený výlučne pre win95/98 a pre winmediaplayer6.4,apple quicktime,nieje kompaktibilný s wxp,obsahuje microsoft common control runtime,ktoré sa nedajú použiť vo wxp a spôsobujú nepredvídatelné pády systému alebo programu samotného

ešte doplním,jedná sa mscomctl32.dll/mscomctl32.ocx/comctl32.dll/comctl3 2.ocx/comdlg32.ocx verzie ansi,wxp vyžaduje unicode verzie,s ktorými zasa nepracujú programy určené pre win9x,rovnaké problémy spôsobujú staré scanner ovládače,ktoré takisto používajú microsoft common control runtime a v starej ansi verzii spôsobujú zamrzanie systému alebo modré obrazovky,alebo pády dotyčných programov