Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakující černé okno

Tak se mi konečně podařilo lapit to mé záhadné vyskakující okno.Objevuje se mi při spouštění počítače, teď vyskočilo při otevírání souboru pdf z DVD.Nevíte někdo co to je a popřípadě jak se toho zbavit? Na žádném jiném PC jsem se s tím nesetkala.Mám OS Windows XP SP2.

cmdwc9.png
Děkuji.

Tak fotit umíš-paráda.
----
Rozdělme to na dva dotazy.
1.Spuštění počítače
--
Start
Spustit

msconfig

Vyfoť záložku:Po spuštění
----------------------------
2.Asociace na PDF
To okno (cmd-příkazový řádek)vyskočí samo od sebe nebo při prokliknutí pdf?
Jestli to druhý tak:
Klik na pdf pravou myší a vlastnosti
A vyfoť

Při spouštění okno vyskočí samo od sebe.
http://img352.imageshack.us/img352/4329/posputnya2. png
Druhé objevení: po kliknutí na adresu souboru PDF na DVD, než se soubor začne otevírat na chvilku toto okno vyskočí a zase zmizí.Nevím co jsi myslel těmi vlastnostmi pdf, ale našla jsem je jedině po otevření toho pdf snad je to ono:
http://img253.imageshack.us/img253/7828/vlastnostip dfpi4.png

Ale pokud si matně pamatuji tak se to okno někdy objevilo i při instalaci nějakého programu, ale opravdu si už nevzpomenu jakého.Ale ta instalace to nezpůsobila, protože se objevovalo již předtím.Někdy dříve, ale poslední dobou už ne, se objevovalo i při vypínání PC.

Bože můj - ty tam toho máš v "po spuštění".NN to pdf pokud se otevře v programu v kterém má,tak je to v pořádku.
------

než se soubor začne otevírat na chvilku toto okno vyskočí a zase zmizí

Dokázala bys rychle přečíst název okna?Třeba v tvém prvním obrázku je to c:windows\system32\cmd.exe ,jestli by tam bylo něco jiného,stačilo by jen ten konec,eventuelně jestli v černém okně neprolítne nějaký text - tím by se dal určit původce spuštění přík. řádku.
------
Další možností je:
Start
Spustit

eventvwr.msc

Tam bych se pokus vyzjistit nejaké chybové hlášení vstahující se k tomuto problému.
----
A v neposlední řade : bude spuštěný program,který je porouchaný,v konfliktu s jiným,zbytečný.Pokus se přehodnotit spouštění Po startu a ubrat na blbostech ,který nepoužíváš.

prázdný výpis znamená spuštění nějakého scriptu/batky, která zapnuto zobazení kódu ani výpis ven.
jestli ti to dělá jen při otevírání .pdf souborů, zkus se podívat s čím jsou ve windows asociované:
start - spustit - cmd.exe
v příkazovém řádku zadej: assoc .pdf
já tam mám pro areader toto:

C:\> assoc .pdf
.pdf=AcroExch.Document

Mám tam to samé co ty. Když spustím pdf co mám uložené v PC tak se to neobjeví, včera se mi to objevovalo když jsem otevírala pdf z DVD. A jelikož to je to samé okno co se mi objevuje při startu a občas i jinde, napadlo mně že se na to zeptám. Asi se na to vyprdnu, bude to takový můj občasný černý kamarád:-). PC jinak chodí v pohodě, rychle nabíhá a žádné jiné problémy nejsou.

Mám stejný problém u Win 7 HP 64 bit. Při každém spuštění PC při náběhu systému vyskočí na pár vteřin okno cmd exe... Nějak si toho nevšímám, ale trochu to otravuje... Nikde jsem nenašel nápovědu co s tím....

v nejzoufalejším případě spusť msconfig.exe - projdi všechny položky v "po spuštění", co dělají a proč tam jsou.
lepší už je zkouknout výpis logu hijackthis, tam to vidíš najednou.
eště lepší je spustit si normální soft (codestuff starter, autoruns) a zkoumat.

dále zkontroluješ "naplánované úlohy", co tam máš. jinak je zobrazí i log z rsit.