Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy se zvukem

ahojky. instalovala jsem novy windowsy a od te doby mi nejde zvuk.. bohuzel nevim jakou mam zvukovou kartu, ani instalacni cedo uz nemam .. muizete mi nekdo poradit jak to zase napravit prosim?:-)

Až ti to ten Everest zjistí (stáhnout jej můžeš třeba na
everest ), tak to sem napiš a dá se pokračovat. Když nikdo neví o jakou zvukovku jde, těžko ti poradí něco konkrétního. Také je přímo tady na poradně popsáno mnoho problémů s nefungujícím zvukem (například hned vedle vlákno "slabý zvuk"). Od ztlumeného, po špatné ovladače.
Až budeš vědět tu zvukovku, zkus vyrobit obrázek správce zařízení, jelikož bude vhodné jej sem dát (ale to můžeš klidně hned).

http://pc.poradna.net/article/view/4-jak-ulozit-obs ah-obrazovky
http://pc.poradna.net/article/view/2-vlozeni-obrazk u-na-poradnu

Pro vložení náhledů nevybereš na Imageshack ono "Direct link to image"
ale nahoře to druhé
"Thumbnail for forums (1)"

Dokud sem nenapíšeš, co to je za zvukovku, nemá ani cenu se o tom bavit, jelikož by to byl pouze další "neřešitelný" dotaz, kdy ti radí 8 lidí, vyzkouší se vše možné a výsledek nula.
Za posledních čtrnáct dní, je tady takových vláken snad 6.