Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy se zvukem

ahojky. instalovala jsem novy windowsy a od te doby mi nejde zvuk.. bohuzel nevim jakou mam zvukovou kartu, ani instalacni cedo uz nemam .. muizete mi nekdo poradit jak to zase napravit prosim?:-)

Dokud sem nenapíšeš, co to je za zvukovku, nemá ani cenu se o tom bavit, jelikož by to byl pouze další "neřešitelný" dotaz, kdy ti radí 8 lidí, vyzkouší se vše možné a výsledek nula.
Za posledních čtrnáct dní, je tady takových vláken snad 6.