Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaké vybrat DDR2 paměti?

Zdravím vespolek,
můžete mi prosím doporučit nějaké spolehlivé osvědčené DDR2 paměti (2x1GB) s dobrým poměrem cena/výkon? Deska podporuje frekvenci 800MHz. Nebo budou stačit paměti 667 Mhz? Nevím, jak se projeví rozdíl ve výkonu?

Má to být do desky Microstar K9AG NEO2-DIGITAL.

Co například tyto Kingstony?
product.jsp

Děkuji za všechny rady a doporučení.

Děkuju všem zúčastněným za doporučení.

Geily vypadají velmi dobře, ale bohužel je nemají v nabídce. Takže jsem se nakonec přiklonil ke Kingstonům.

DIMM DDR2 2GB, 800MHz, CL4 (4-4-4-12),Kingston HyperX (Kit z 2)
P/N KHX6400D2LLK2/2GN

prostě jsem udělal "ententýky"

Skoda. Ty Corsairy jsou opravdu lepsi. Jsou stabilni snad i na desce od hajzlu. Kingstony jsou taky dobre, ale uz se mi stalo, ze se nechtely rozjet v dualu (kterysi Asus s939) - ale to mohl byt "dusledek nepoznanych pricin" (nahoda). Docela mam rad i Geily. Durazne varuju pred Kingmaxy v Asus deskach! Tahle kombinace je vrazedna (a trva uz nejmene pet let).