
po vrácení ze servisu se mi kompletně zasekne notebook po připojení k internetu
před 14-ti dny, mi vrátili z opravny notebook vyměňovali mě základní desku protože mi note nenabíhal. no a ted k tomu problému co mám po té opravě, kdykoliv se připojím na internet tak se mi při načítání fotek nebo webových stránek i při stahování souborů zasekne celý notebook a vše zustane na ploše, nic s tim nejde delat musim držet shutdown aby se mi vypnul a pak ho komplet znovu celej nahodit ..... někdy to jede normálně a najednou zásek a konec. stačí když mám okna stránek hozený třeba na liště a s notebookem nepracuji tak se to taky sekne. Už jsem přeinstalovala celý winowsy a pořád to zlobí.
Nevím jestli mám notas zase reklamovat protože jak oni přijdou na to že mi to dělá jen když mám zaplej net? když to v té opravne nejspíš k síti nepřipojí nebo to třeba zrovna nebude blbnout a nesekne se to?... slyšela jsem taky že když dám note do opravny a nic mě nezjistí tak budu platit nějakej litr je to pravda? notas mam v zaruce.
taky me "vymenili" processor z 420 na 430 ....
mam acer 3692 wlmi
předem děkuju za rady nebo názory... díííííky!
síťovej kabel mám v pohodě, ted mam notas čistý jak miminko pač mam přeinstalované windowsy.
dělá mi to po výměně základní desky
notebook se seká po připojení k internetu
v případech:
- prohlížení webových stránek
- načítání web. stránek
- uploadování souborů
- stahování souborů
- updatování antiviru (a to nemam otevrene zadne okna) ... náčítám a načítám a pak zásek a konec!
- pri posilani souboru pres icq
- když shodim webovku na lištu a s notebookem chvíli nepracuji
- (NB se nesekne okamzite ale az po chvíli)
zaseknuti: vsechno zustane na ploše tak jak to je, nejde hýbat s kurzorem, nereaguje to
na ctr+alt+del nebo alt+f4
musim drzet shutdown na 10 vterin, aby se notas vypnul.
pri zaseknutí nereagují usb zarizení ...
jenze co kdyz me to na reklamačním odd. zase naschvál pojede jakoby nic :D :D a sekne se to az doma opet :D haha
A po té výměně základní desky je všechno nainstalované? Ovladače čipsetu, grafiky…
Ve správci zařízení žádný otazník?
vypada to vsechno o.k. co se tyce spravce zarizeni .... zadny otaznik.
Zkusil bych tam nahodit nejaky Live CD s Linuxem a zkusit operace s netem tam. Pokud to bude delat take, vypada to opravdu na HW problem - reklamovat..
děkuju za radu